Süper Lig’de Teknik Direktör Arayışı

Bildiğiniz gibi Süper Lig de Osmanlıspor’u çalıştıran Bülent Uygun görevinden istifa etmişti. Tabii alınan kötü sonuçların ardından bu kaçınılmaz bir sondu.

Bu ayrılığın ardından da Antalyaspor’u çalıştıran Rıza Çalımbay da görevinden ayrıldı. Geçen sene Antalyaspor’la ciddi başarılara imza atan bir teknik direktörün bu kadar erken ayrılması pek de beklenilen bir durum değildi.

Bu gelişmeler yaşanırken, Osmanlıspor geçen sene Yeni Malatyaspor’u lige taşıyan İrfan Buz ile anlaşırken, şu anda Antalyaspor cephesinde herhangi bir gelişme yaşanmıyor.

Bildiğiniz gibi teknik direktör arayanlarda bir başka takımda Yeni Malatyaspor. Ertuğrul Sağlam da alınan sıkıntılı sonuçların ardından görevinde ayrılmıştı. Bu ekipte de şu anda konuşulan isimlerin başında Antalyaspor’dan ayrılan Rıza Çalımbay’ın düşünüldüğü basına yansıdı ve kulüp yetkilileri de bunu doğruladı. Muhtemelen bir aksilik yaşanmazsa, Rıza Hoca Yeni Malatyaspor’un başına geçebilir.

Antalyaspor cephesinde ise henüz bir gelişme yok ancak muhtemelen flaş bir ismi takımın başına getirmeye çalışacaklardır. Gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşacağız

Kombine Bahislerinize 10.000TL İade

10 Dönüş hediye!