TFF 1.Lig de Yeni Hafta

TFF 1.Lig de bildiğiniz gibi liderlik koltuğu el değiştirdi. Ankaragücü’nün ligin 2.devresine beklediği gibi başlayamaması sonucunda Ümraniyespor’un çıkış yapması ligin dengesini az da olsa değiştirmiş oldu.

Tabii bu lig de her zaman söylediğimiz gibi dengeler özellikle puan anlamında değişmeye devam edecektir. Her ne kadar Ümraniyespor ligin zirvesinde yer almış olsa da, aşağıya doğru sıralanan takımların puanlarının birbirlerine yakın olması bu takımların maçlara olan yaklaşımlarını da etkileyecektir.

Haftanın açılış mücadelelerinde;

Erzurumspor – Rizespor

Ev sahibi iç sahada iyi oynuyor ve savunma anlamında da başarılı bir grafik gösteriyor. Konuk ekibinde bu anlamda iyi olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Haftanın zor maçlarından biri olacak ancak Rizespor deplasmanda bile olsa kaybetmeyecektir.

Ümraniyespor – Adanaspor

Ligin ilk devresini uzun bir süre lider götüren ancak sonrasında Ankaragücü’nün çıkışının ardından pozisyonu Ankara temsilcisine veren Ümraniyespor, bu maçın öneminin fazlasıyla farkında. Bu nedenle iç sahada Adanaspor karşısında kaybetmeyecektir.

Gaziantep FK – Boluspor

Geçen haftayı 3 puanla tamamlayan ev sahibi kolay bir rakiple oynamıştı. Tabii sonuç olarak bunun getirisini de aldı ancak bu karşılaşmada rakip geçen haftaki kadar kolay bir takım değil. Zor bir maç olur ve konuk ekip kaybetmez. Karşılıklı goller için de uygun bir mücadele bekliyoruz.

Manisaspor – Gaziantepspor

Konuk ekip ligin dibine demir attı ve buradan çıkma şansı da yok. Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmayı 3 puanla bitirecektir. Bunun yanı sıra skor anlamında da tatmin edici bir mücadele bekliyoruz.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna