Trabzonspor Finale Hazırlanıyor

Spor Toto Süper Lig’in 33.haftasında Kadıköy’de Fenerbahçe’nin konuğu olacak olan Trabzonspor da tüm oyuncular bu maçtan galip çıkarak sezonu iyi bir şekilde kapatmanın peşindeler. Kadıköy’de alınacak olası bir galibiyet muhtemelen sezonun son maçında Bordo Mavili ekibi daha da başka bir havaya sokacaktır.

Tabii bunun olması için Trabzonspor’un Kadıköy’de hem çok çalışması hem de şansının yanında olması gerekecek. Fenerbahçe cephesi de maçın öneminin oldukça farkında ve bu haftanın en zorlu karşılaşmalarından birisi bu maç olacak.

Trabzonspor bir yandan hafta sonuna hazırlanırken bir yandan da yeni sezonda takıma alınacak oyuncularla ilgili çalışmaları sürdürüyorlar. Daha önce de sizlerle paylaştığımız gibi Rusya Ligi’nde forma giyen savunma oyuncusu Serdar Taşçı ile ilgilenen Bordo Mavili yönetim bu oyuncuyla ilgili herhangi bir gelişme henüz sağlayamadı. Bunun dışında şu anda konuşulmaya başlanılan isimler arasında Soldada ve Fred var. Atletico Minero’da forma giyen oyuncu için düğmeye basan yönetimin bu oyuncunun olmaması halinde rotayı İspanya’ya çevirip, Villarreal’da bu sene forma şansı bulmayan Soldada için harekete geçeceği gelen haberler arasında.

Bir yandan da Ersun Yanal’ın ısrarla istediği Ndiaye için Osmanlıspor’la görüşmelerine devam eden yönetimin bu transferden de henüz olumlu bir sonuç çıkaramadığı da yine gelen haberler arasında yerini alıyor. Muhtemelen Bordo Mavili takımın bu süreci bu şekilde geçecek ve bir süre oyuncularla ilgili haber alamayacak.

Bu maçtan kazançlı çıkmanın en ideal yolu ise canlı bahisler olacak.