Türkiye TFF 1.Ligde 6.Hafta

Geride bıraktığımız 5 hafta sonunda Giresunspor 13 puanla bu ligde liderlik durumunda ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Ayrıca geçen seneden hatırlayacak olduğunuz gibi de Giresunspor, Süper Lig şansını play-off da kaybetmişti.

Ligin yine güçlü temsilcilerinden biri olan Rizespor, lideri hemen 1 puan altında 2.sırada yer alırken, 10’ar puanı bulunan Ümraniyespor ve Elazığspor’un da zirve takibi devam ediyor. Tabii kadro anlamında baktığımız zaman Ümraniyespor’un bu durumu nasıl devam ettireceği konusunda şüphelerimiz de yok değil.

Bu ligin bildiğiniz denkleminde her şey olabiliyor ve her takımın her takımı yenebilecek güce sahip olması da bu ligin seviyesini ve heyecanını başka bir boyuta çekiyor.

Bu haftanın açılış karşılaşmasında;

Altınordu – Gaziantepspor

Ligin dibinde yoluna devam eden konuk ekibin bu deplasmandan puanla çıkması oldukça zor. İç sahada kadro avantajı ve oyun gücüyle maçın favorisi Altınordu olacaktır.

Manisaspor – İstanbulspor

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada, ev sahibi ilk yarı alt ve maçın genelinde de alt durumu oldukça yüksek bir ihtimalle karşımıza çıkıyor. İki tarafın da kazanma şansı var ancak işin savunma tarafı ön planda olacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna