UEFA Avrupa Ligi Zamanı

Fenerbahçe bugün kendi sahasında Makedonya temsilcisi Vardar’ı, UEFA Avrupa Ligi’nde 2.karşılaşma için ağırlayacak.

İlk maçta zayıf rakibine karşı oradan 2-0’lık mağlubiyetle dnen Sarı Lacivertli takımın kendi sahasında en az farkla kazanması gerekiyor.

İlk maçta izlediğimiz Vardar’ın orta sahayı bile geçmesini bile mucize olarak yorumladığımızda, takımın durumunu da gözler nüne almış oluyoruz.

Bu akşam Fenerbahçe maçın başından sonuna kadar rakibine n alanda baskı yapıp, gol pozisyonu üretmeye çalışacaktır. Zaten başka seçeneği de yok. Aykut Kocaman da muhtemelen Soldado’lu bir 11’le sahada olacak.

Rakip ise muhtemelen oyunun temposunu düşürmek için ve Fenerbahçe’nin n alandaki etkisini azaltmak için tüm oyuncularıyla savunmada olacaktır. Burada da artık Fenerbahçe’nin ne yapacağı bu seneyi belli edecek ama takımın UEFA Avrupa Ligi’nde olması camia için oldukça nemli bir durum.

Bunun tam tersi bir durum olur da Fenerbahçe yine kontra ataktan beklenmedik bir gol yerse işte o zaman saha daha da karışır. Sezona taraftarlarıyla iyi başlayan Sarı lacivertli takım, o zaman sezon içinde seyircisini de kaybetme durumuna gelir, ki bu kimsenin tercih etmeyeceği bir durum.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmada bahis tercihlerinizi üst seçeneğinizden yana kullanabilirsiniz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna